Поштовани родитељи!

Упис у Предшколску установу "Прва радост" Житорађа за упис деце у припремни предшколски програм и целодневни боравак за радну 2020/2021, год, креће од 01.АПРИЛА 2020.ГОДИНЕ.По препоруци Министарства просвете,науке и технолошког развоја  уместо до 30.априла упис се продужава до 15.МАЈА 2020.године због тренутне ситуацује.

Од 01.априла биће вам доступан портал еУправа / еВртић преко кога можете пријавити своју децу.

За оне који буду имали проблема приликом пријаве детета преко наведеног портала могу нам се обратити на следеће бројеве телефона како би смо им пружили додатну помоћ 063/2571985 и 062/8305276 вибер секретар установе 027/8362140 и email Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. за доставу додатне документације.

Директор ПУ

Срђан Пиловић