У петак , 8 јуна 2018 године свечано смо обележили 37 година успешног рада и постојања наше Установе. Тог дана у вртић су пристигли гости из установа из окружења , наши драги пензионери, директори установа, као и представници лакалне заједнице.

Свечаност је започела дефилеом предшколаца од вртића до Дома културе , у којем су учествовала деца из припремних група.Потом је уследила приредба за родитеље , госте и све присутне пријатеље деце и наше установе .

Завршни део свечаности одиграо се у централном општинском парку где су наши предшколци одиграли свој валцер и примили Дипломице о завршеном припремном програму.