Дана 13. априла 2018. деца из припремне васпитне групе из Доњег Црнатова, заједно са својом васпитачицом Радмилом Радојичић и чика Југославом, возачем, била су у посети својим вршњацима из припремне групе предшколске установе „Лане“ Дољевац, из Шаиновца.

Циљ посете био  је да се деца из двају суседних вртића и села међусобно упознају и друже, да се деца уче лепом понашању и социјализацији, да се развија и јача осећај за емпатију и другарство.

Васпитачице Радмила и Весна  су се такође потрудиле да све то протекне у најбољој  могућој атмосфери. Наши другари су отишли у добрим намерама, са пригодним поклонима, како то већ треба да буде. У гостима су дочекани лепо, са осмехом добродошлице и послужењем. О свему томе сведоче и заједничке фотографије.

Утисци су били прелепи. Договорена је и узвратна посета у што скорије време.